Parafia Imielno

Parafia w Imielnie

OVERVIEW

This domain parafiaimielno.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the more users). We have probed twenty pages within the website parafiaimielno.pl and found one website linking to parafiaimielno.pl.

PARAFIAIMIELNO.PL RANKINGS

This domain parafiaimielno.pl has seen variant amounts of traffic all through the year.
Traffic for parafiaimielno.pl

Traffic ranking (by month) for parafiaimielno.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiaimielno.pl

imielno gm. gmina Łubowo

Imielno to wieś w gminie Łubowo, powiecie gnieźnieńskim nad rzeką Główna w województwie wielkopolskim. Znajduje się ona kilka kilometrów na południe od Ostrowa Lednickiego. Obecnie można przyjąć że nasza wioska podzielona jest na 4 części które wkrótce mogą się zrosnąć.

WHAT DOES PARAFIAIMIELNO.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiaimielno.pl Mobile Screenshot of parafiaimielno.pl Tablet Screenshot of parafiaimielno.pl

PARAFIAIMIELNO.PL HOST

I identified that a single root page on parafiaimielno.pl took five thousand one hundred and seventy-two milliseconds to stream. I could not discover a SSL certificate, so we consider parafiaimielno.pl not secure.
46.41.144.31

WEBSITE IMAGE

I observed that this domain is using the Apache operating system.

Parafia Imielno

Parafia w Imielnie

CONTENT

This domain parafiaimielno.pl has the following in the site, "Nabozenstwa sroda i piatek o godzinie 18." We analyzed that the webpage also stated " Do Jezierc udajemy sie w niedziele 23 sierpnia o godzinie 14." It also stated " Po dojsciu pielgrzymki Msza swieta." The header had parafia as the highest ranking search term. It was followed by Imielno, ks. Andrzej Szyndler, and kościół which isn't as ranked as highly as parafia. The next words they used was archidiecezja gnieźnieńska. ksiądz was also included but might not be seen by web engines.

VIEW OTHER WEB SITES

Polska Parafia i Polski Ośrodek Katolicki w Leeds

Polska Parafia Rzymsko-Katolicka w Leeds pw. Matki Boskiej Częstochowskiej i Św. Zdjęcia z komunii są do odebrania a niedziele od 12. CZWARTKOWE PORANKI PRZY KAWIE W NASZYM OŚRODKU. Sama idea udowodnienia Brytyjczykom, że bez Polaków państwo miałoby problem.

Parafia Miękinia informacje o życiu parafii Miękinia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 VIII 2015 R. 30 zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego obok kościoła. Uzyskane środki będą przeznaczone na potrzeby misyjne. Nasz odpust parafialny odbędzie się 09. odprawi i homilię wygłosi rektor MWSD we Wrocławiu ks.

Polska Szkoła Frankfurt

Zur Förderung der polnischen Sprache,. Kultur und Tradition in Deutschland e. Kopiowanie oraz wykorzystywanie zamieszczonych materiałów bez zgody autora jest zabronione.

Strona poświęcona Biblii - Menu

Dialogi Jezusa w Ewangelii Janowej. Biblia - istota i rola w kulturze. Dialogi Jezusa w Ewangelii Janowej.

Sołectwo Przegędza

Zapraszamy do wypełnienia ankiety poświęconej aktywności fizycznej mieszkańców Gminy i Miasta Czerwionka- Leszczyny.